Zespół

W pełni profesjonalizm

Poznaj nasz zespół

Zespół Orto-Dental Clinic to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Dzięki interdyscyplinarnej współpracy oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, skutecznie rozwiązują problemy stomatologiczne pacjentów.

Poznajmy się bliżej

Nasz personel

dr n. med. Monika Parchańska-Kowalik

SPECJALISTA ORTODONCJI

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu studiów w 2010 roku odbyła staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W latach 2015-2019 pracowała w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jako nauczyciel akademicki, jednocześnie realizując czteroletni program specjalizacyjny w dziedzinie ortodoncji.

W roku 2016 obroniła pracę doktorską, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

W 2019 roku zdała egzamin państwowy, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach szkoleniowych i konferencjach naukowych. Jest autorką i współautorką publikacji z zakresu ortodoncji.

Lek. stom. Marek Parchański

SPECJALISTA ORTODONCJI

Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Specjalista w dziedzinie ortodoncji i stomatologii ogólnej.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji uczestnicząc w licznych specjalistycznych konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych.

dr. n. med. Tomasz Kowalik

LEKARZ DENTYSTA

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2009 roku. Po ukończeniu studiów odbył roczny staż podyplomowy w Specjalistycznym Centrum Stomatologii w Łodzi.

W roku 2012 rozpoczął studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, zakończone (w roku 2016) obroną pracy doktorskiej i uzyskaniu tytułu doktora nauk medycznych.
W chwili obecnej prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii w I Poradni Protetyki Stomatologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie kontynuuje szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej.

Członek Sekcji Protetyki Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest autorem publikacji naukowych, pasjonatem stomatologii – szczególnie protetyki stomatologicznej i stomatologii mikroskopowej. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu protetyki, implantoprotetyki i implantologii, uczestnicząc w licznych kursach szkoleniowych i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Co o nas mówią?

Opinie pacjentów
Skontaktuj się
z nami
rejestracja
dr Parchańska-Kowalik (ortodoncja)
i dr Kowalik (stomatologia):
+48 515 177 155
+48 34 500 00 54
dr Parchański (ortodoncja):
+48 501 229 859
Godziny
otwarcia

pn. - pt.: 10.00 - 20.00
sobota: 11.00 - 14.00
Rejestracja telefoniczna w godzinach przyjęć.
Dostępny parking dla pacjentów.

Formularz

Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!