Komfort i bezpieczeństwo

Poznaj nas

Orto-Dental Clinic

W naszej klinice zapewniamy w pełni klimatyzowane wnętrza z zaawansowanym układem wentylacji, dzięki czemu powietrze jest stale wymieniane i filtrowane, zapewniając bezpieczeństwo i poczucie komfortu.

Nowoczesne, wygodne fotele dentystyczne najwyższej klasy zapewniają naszym pacjentom komfort nawet przy długotrwałych zabiegach dentystycznych. Celem nadrzędnym naszych lekarzy jest zapewnienie bezbolesnego leczenia w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasze atuty

Dlaczego my?

Zgrany, profesjonalny zespół

Leczenie kompleksowe
i wielospecjalistyczne

Gruntowne wykształcenie,
wieloletnie doświadczenie

Klinika umiejscowiona jest w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Tysiąclecie. Przed naszym budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla pacjentów.

Priorytetem jest dla nas utrzymanie najwyższego standardu higieny. Na terenie placówki posiadamy wydzieloną sterylizatornię. Jest to pomieszczenie, w którym wyjaławiane i sterylizowane są wszystkie narzędzia mające kontakt z pacjentem. Wszystkie instrumenty spakowane są w sterylne pakiety, otwierane bezpośrednio przy pacjencie. Każdego miesiąca badamy skuteczność przeprowadzonych zabiegów sterylizacji w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Dzięki wyposażeniu sterylizatorni w nowoczesny sprzęt oraz stosowaniu wysokiej klasy środków dezynfekcyjnych, zapewniamy pełną sterylność i bezpieczeństwo każdego przeprowadzonego zabiegu.

  • Multi Steril

    Nasza myjka ultradźwiękowa sama automatycznie dozuje certyfikowany płyn dezynfekcyjny o odpowiednim stężeniu. Cały proces czyszczenia narzędzi jest złożony i składa się z paru faz m.in.: płukania, mycia zasadniczego aktywowanego ultradźwiękami w podwyższonej temperaturze, ponownego płukania i suszenia. Dzięki automatyzacji procesu wiemy, że każdy cykl czyszczenia narzędzi został odpowiednio przeprowadzony.

  • Autoklaw Stern Weber

    Urządzenie, w którym w wysokiej temperaturze 134°C i przy ciśnieniu 2.1 atm., uprzednio zapakowane w pakiety i odpowiednio oznaczone narzędzia stają się sterylne. Nasz autoklaw jest urządzeniem w pełni cyfrowym, każdy proces jest na bieżąco kontrolowany i zapisywany w pamięci zewnętrznej i wewnętrznej.

  • Assistina

    Urządzenie, które nie tylko smaruje nasze turbiny ale również je czyści zanim zostaną w pełni wysterylizowane.

Co o nas mówią?

Opinie pacjentów
Skontaktuj się
z nami
rejestracja
dr Parchańska-Kowalik (ortodoncja)
i dr Kowalik (stomatologia):
+48 515 177 155
+48 34 500 00 54
dr Parchański (ortodoncja):
+48 501 229 859
Godziny
otwarcia

pn. - pt.: 10.00 - 20.00
sobota: 11.00 - 14.00
Rejestracja telefoniczna w godzinach przyjęć.
Dostępny parking dla pacjentów.

Formularz

Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!