Gabinet stomatologiczny

Poznaj nas

Orto-Dental Clinic

Orto-Dental Clinic to nowoczesne, specjalistyczne centrum stomatologiczne w Częstochowie. Oferujemy szeroki zakres wysokospecjalistycznych konsultacji i zabiegów stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem ortodoncji, protetyki stomatologicznej i endodoncji miskroskopowej.

Od samego początku tworzenia placówki przyświecała nam idea stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym każdy zabieg medyczny będzie mógł być wspomagany przez innowacyjne rozwiązania takie jak: mikroskop zabiegowy, laser diodowy, skaner wewnątrzustny, wirówka do osocza. To wszystko po to, aby jak najlepiej leczyć naszych pacjentów.

W procesie leczenia niezwykle ważna jest precyzyjna, kompleksowa diagnostyka. Posiadamy doskonale wyposażoną pracownię RTG, w której mamy możliwość pracy na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych dla pacjenta urządzeniach.

Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie marzeń pacjentów o pięknym uśmiechu. Dokładamy także wszelkich starań, aby od pierwszej wizyty czuli się Państwo u nas dobrze oraz by cały proces leczenia upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nasze atuty

Dlaczego my?

Zgrany, profesjonalny zespół

Leczenie kompleksowe
i wielospecjalistyczne

Gruntowne wykształcenie,
wieloletnie doświadczenie

Co o nas mówią?

Opinie pacjentów
Skontaktuj się
z nami
rejestracja
dr Parchańska-Kowalik (ortodoncja)
i dr Kowalik (stomatologia):
+48 515 177 155
+48 34 500 00 54
dr Parchański (ortodoncja):
+48 501 229 859
Godziny
otwarcia

pn. - pt.: 10.00 - 20.00
sobota: 11.00 - 14.00
Rejestracja telefoniczna w godzinach przyjęć.
Dostępny parking dla pacjentów.

Formularz

Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!