Technologie

 • Tomograf Vatech Green X

  Umożliwia nam wykonanie praktycznie wszystkich badań rentgenowskich w najwyższej jakości przy minimalnej dawce promieniowania, od potocznie zwanej panoramy czyli zdjęcia pantomograficznego, cefalometrycznego czyli bocznego czaszki do tomografii – CBCT. Dzięki dużemu polu obrazowania 16cm x 9cm aparat umożliwia nam badanie 3D stawów skroniowo żuchwowych, zatok, całego uzębienia oraz pojedynczych zębów w funkcji endo w najwyższej rozdzielczości 50 mikrometrów przy polu obrazowania 4cm x 4cm.

 • Radiowizjograf Vatech EzRay AIR

  Umożliwia wykonanie tzw. zdjęcia zębowego ale już nie na kliszy tylko w wersji cyfrowej RVG – radiowizjografia, czyli obrazu wyświetlanego na monitorze komputera.

 • Mikroskop zabiegowy Carl Zeiss

  Używany przez nas do leczenia endodontycznego (kanałowego), leczenia zachowawczego, czy protetycznego. Mikroskop światowego lidera w dziedzinie optyki jest wyposażony w tor wizyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie obserwować zabiegi na ekranie monitora na żywo lub wykonać zdjęcie, które posłużyć może do omówienia techniki zabiegu.

 • Skaner wewnątrzustny

  Daje możliwość wykonania w pełni cyfrowego leczenia protetycznego oraz leczenie ortodontyczne za pomocą nakładek (niewidoczny aparat). Skanowanie jest zupełnie pozbawione negatywnych odczuć związanych z tradycyjnym pobieraniem wycisku. Skanowanie zębów wykorzystywane jest przez nas w diagnostyce oraz w połączeniu z obrazem z tomografii i zdjęciami wykonanymi profesjonalnymi aparatami fotograficznymi w planowaniu i symulacji leczenia.

 • Laser diodowy

  Urządzenie nie do przecenienia, dzięki niemu możemy wybielać zęby, leczyć nadwrażliwość, przyśpieszać gojenie, leczyć opryszczkę, jak również odkażać kanały korzeniowe przy leczeniu endodoncztynym (kanałowym). Jego działanie biostymulacyjne przynosi ulgę przy schorzeniach stawu skroniowego żuchwowego, a zaawansowane funkcje chirurgiczne umożliwiają wycięcie zmian na błonie śluzowej, korektę przebiegu dziąseł czy wycięcie wędzidełka wargi.

 • Wirówka do osocza

  Dzięki niej możliwe jest uzyskanie m.in. fibryny bogatopłytkowej z krwi własnej pacjenta w zaledwie 14 minut. Tak pozyskaną fibrynę wykorzystujemy w zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii, skracając tym samym czas rekonwalescencji.

 • Fizjodyspenser Surgic Pro

  Wykorzystywany głownie do zabiegów implantacji. Urządzenie umożliwia prawidłowe wykonanie łoża dla implantu przy jednoczesnych odpowiednio dobranym chłodzeniu solą fizjologiczną.

 • Mikrosilnik endodontyczny VDW GOLD

  Jest wykorzystywany w leczeniu kanałowym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie oczyścić kanały korzeniowe stosując odpowiednio dobrane narzędzia rotacyjne i jednocześnie na bieżąco mierzyć długość kanału a to wszystko po to, żeby kanały zostały prawidłowo wypełnione. Narzędzia maszynowe zapewniają ponadto dużo szybsze opracowanie (oszyszczenie) kanałów niż ręczne narzędzia co znacznie podnosi komfort pacjenta przez skrócenie całego procesu leczniczego.

 • Unity (fotele) stomatologiczne Stern Weber

  W pełni cyfrowe, indywidulanie skonfigurowane, z wygodną i miękką tapicerką z pamięcią kształtu, zapewniającą wysoki komfort naszym pacjentom podczas zabiegów stomatologicznych.

Skontaktuj się
z nami
rejestracja
dr Parchańska-Kowalik (ortodoncja)
i dr Kowalik (stomatologia):
+48 515 177 155
+48 34 500 00 54
dr Parchański (ortodoncja):
+48 501 229 859
Godziny
otwarcia

pn. - pt.: 10.00 - 20.00
sobota: 11.00 - 14.00
Rejestracja telefoniczna w godzinach przyjęć.
Dostępny parking dla pacjentów.

Formularz

Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!